• Обновено
50pcs/многу Глина Кристал Кристал Shamballa Монистра За Нараквица Ѓердан 10мм Мешавина Боја Круг, Отворајќи Диско Топка Монистра Додатоци

50pcs/многу Глина Кристал Кристал Shamballa Монистра За Нараквица Ѓердан 10мм Мешавина Боја Круг, Отворајќи Диско

Buyers rating:
-50 % DEN 305.00
DEN 610.56

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Глина кристал rhinestones
Големина : 10ММ
Боја : Мешана боја
Количина : 50 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Основни карактеристики

Бренд Име:
lae1sa
Материјал:
Глина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
EL585
Објектот Тежина:
50g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди