• Обновено
Жешка!!! XONIX Мода Спорт LED Часовници Водоотпорен 100 Мажи Отворено Забава Мултифункционален Дигитален часовник Пливање, Нуркање рачен часовник

Жешка!!! XONIX Мода Спорт LED Часовници Водоотпорен 100 Мажи Отворено Забава Мултифункционален Дигитален часовник

Buyers rating:
-60 % DEN 998.00
DEN 2495.04

Залиха

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail 2.Час свири 4.Хронограф 8.Секојдневна и еднократна прилагодувањата за аларм 9. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 5 дена по сте го добиле вашиот објект и само ќе ја преземе враќање превозот цена.Не се задоволни ќе се врати и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор како е можно поскоро.Алармот 7.Испорака во 22-45days,по вашата исплата.Месечно,датум,Денот на недела Забелешка : Ако е потребно инструкции на англиски јазик,ве молиме ни e-mail адреса и ние ќе го испрати со вашето поштенско сандаче
1.Ако имате било каков проблем или посебни барања на нашите превоз политика, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде Задоволително решение.ЕЛ Осветлување : 3 дик времетраење 10. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. Понекогаш тоа може да потрае 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Ние ќе Безусловна наплата ако не го примите објект во рок од 60 дена по уплатата (Бразил е 120 дена)
1.Одбројувачки 5. Ако заменетата не е достапно, тогаш Безусловна враќање ќе бидат издадени од страна на оригиналниот метод на плаќање.Автоматски календар прилагодување помеѓу 2011-2099(година/месец/ден/час/минута/секунда) 2.100% вистински опис 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Нашиот работен распоред : од ОБЕДИНЕТИТЕ ЧЛЕНКА : PM 6 : 00-СУМ 2 : 00 ФРАНЦИЈА : AM2 : 00-AM 10 : 00 ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00-AM 10 : 00 ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00-AM 10 : 00 АУ : СУМ 12 : 00-PM 8 : 00 БРАЗИЛ : ЧАСОТ 10 : 00-AM 7 : 00 РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЈА : СУМ 5 : 00-2 ЧАСОТ : 00 3.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Алармот,Назад Светлина,Отпорен на Вода,Светлечки,Повеќе Време Зона,Недела Екранот,Хронограф,Постојана Календар,Шок Отпорни,Repeater,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Плива,Авто Датум,LED дисплеј,Нуркач
Движење:
Дигитални
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Стил:
Спорт
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Пол:
Мажи
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Случај Дебелина:
16mm
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
47.0 mm
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Број На Модел На:
НФ и KZ
Бренд Име:
XONIX
Спорт Тип:
Трчање Маратон Пливање
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
100
Оглас На Годината:
нови 2016 година
Тежина:
66g (Don't Contain Box)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Состојба:
Нов со ознаки
елемент:
Спортски Нурне Deporte Deportivo Sumergible Militar Chronographe
предмети:
Relogio Masculino Montre Homme Reloj Hombre Whatch Hodinky
Производот:
Sportklocka Armbanduhren Klockor Zegarki Meskie Uomo Orologi

Најдобри понуди