• Обновено
5pcs Еден Притисни Копче за Префрлање 16mm Еден pushbutton прекинувачи 3А/125VAC

5pcs Еден Притисни Копче за Префрлање 16mm Еден pushbutton прекинувачи 3А/125VAC

Buyers rating:
-5 % DEN 102.00
DEN 107.52

Залиха


5pcs Круг Еден Притисни Копче за Префрлање 16mm
Акција Тип : Еден
Боја : Црвено Црна, Сина, Бела Зелена Жолта
Дупка Кол : 16 MM
Вкупна Должина : 25mm
Терминал : 2 pin
Pin теренот : 5mm
Номинална струја /напон : 3/125 VAC

Основни карактеристики

сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
ДС-212
Карактеристики:
Еден
Тип На Објект:
Прекинувачи

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00