• Обновено
10pcs/Многу Мешана Смола Храна Kawaii Cookie Cabochons Botoes Рамен Грб Симпатична Крофна Смола Торта За DIY Декорација со 10 Deisgns

10pcs/Многу Мешана Смола Храна Kawaii Cookie Cabochons Botoes Рамен Грб Симпатична Крофна Смола Торта За DIY

Buyers rating:
DEN 122.40

Залиха

ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
5.Производ Насловот 10pcs/Многу Мешана Смола Храна Kawaii Cookie Cabochons Botoes Рамен Грб Симпатична Крофна Смола Торта За DIY Декорација со 10 Deisgns Менаџер препорачува & можеби Ќе сакате
Ние сме фабриката , па ние ќе ги нудиме OEM и повеќе попуст за промет на големо клиенти.материјал : смола
2.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, pls контактирајте со нас Веднаш. Ако има мешани бои на сликата,можете да изберете боја ви се допаѓа
ако не сте ја изберете бојата,ние ќе брод секоја боја подеднакво од страна на случајни~~
Повеќе Производи
>> >> >>
Земја
Превозот tius
Забелешка
САД
7-14 дена
≥20 дена, контактирајте со нас
Австралија, Канада, Велика Британија
15-25 дена, soustiuss 30 дена
≥30 дена, контактирајте со нас
Франција
15-28 дена, soustiuss 30-35 дена
≥35 дена, контактирајте со нас
Русија, Бразил, Шпанија
20-40 дена, soustiuss 40-45 дена
≥45 дена, контактирајте со нас
Друга земја
Нормално 25-30 дена за да стигнат до
≥30 дена, контактирајте со нас
Custousr Servicer Работи Tius (Пекинг GMT+8 Tius Зона)
Понеделник-Петок
Сабота
Недела
8. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена по приемот. Други земји може референца соседните земји транспорт. Ако имате било какви прашања во врска со производите, pls контакт со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Превозот
1.00 часот
Денот
Денот
Забелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!
*Овој образец е референца.

Основни карактеристики

Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов

Најдобри понуди