• Обновено
Универзална 12 Порти USB Полнач за Патување Ѕид Адаптер за полнење За iPhone7 Samsung S6 Smart Phones /PC/Mp3& USB Мобилни Уреди

Универзална 12 Порти USB Полнач за Патување Ѕид Адаптер за полнење За iPhone7 Samsung S6 Smart Phones /PC/Mp3&

Buyers rating:
DEN 859.20

Залиха

Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail, Yanwen, Сингапур пост, 4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Компатибилен со сите електронски производи што се полнат преку USB кабел, како што сите паметен телефон,за i Phone5/5s/6//6s/6 плус/7, за Samsung,за Галакси Забелешка 4,за Галакси Работ, за HTC, сите таблет КОМПЈУТЕР,за i Pad,за i Pod, Моќ Банки, Батерија Bluetooth Звучници и сл. Идеална за дома, канцеларија, патни и други затворен користење. Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz
3. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците. Големина : 12x8x3cm (L*W*H)
7. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Боја : Црна
FPACKAGE :
1* 12 USB порт ѕид полнач
1* НАС или ЕУ Plug Моќ Кабел
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА Внатрешен пакет : 12 порти usb Полнач AC кабелот Надворешното пакување : Go2link подарок кутија Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
Универзална 12 Порти USB Полнач за Патување Ѕид Адаптер за полнење За i Phone7 Samsung S6 Smart Phones /PC/Mp3& USB Мобилни Уреди
ОПИС :
Моќта 6-Порта Smart USB Полнач врти кабел кошмар во чиста и организирана станица за полнење дека само треба еден штекер.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА

1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5 - 25days зависи од превозот модел.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ, САД
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
OPPO VOOC,Samsung Адаптивни Брзо Полнење,MTP Пумпа Express,USB PD
USB Порти:
≥6
Излезен Интерфејс:
USB
Број На Модел На:
GLK-CHR-12
На текст:
100-240V/0.6 НА
Извор На Енергија:
A. C. Извор

Најдобри понуди