• Обновено
20mm Мешана Боја Круг Диско Топка Монистра Акрилик Големи Мушка Накит Insumos Joyeria Материјал Став Bijuteria 20pcs/многу ТЕРМИНИ 67

20mm Мешана Боја Круг Диско Топка Монистра Акрилик Големи Мушка Накит Insumos Joyeria Материјал Став Bijuteria

Buyers rating:
-42 % DEN 139.00
DEN 239.04

Залиха


Предмет : Акрилик Монистра
Боја : комбинација случајни бои
Големина : 20mm
Парична казна или мода : мода
Количина : 20pcs/многу
Место на потекло : Кина(копно)
ВИЕ ИСТО ТАКА МОЖЕ ДА ИНТЕРЕС ВО :
1 String Обоените Perle Слатководни Бисер Монистра 20pcs/многу Шарени Рамен Howlite Камен Монистра Тиркизна Мешавина Боја Polka Dot за Дизајн Акрилик Монистра 20mm 20*8мм Пластични Монистра Мустаќи Конектори
Zamak Oorbellen Сребро Позлатен Earring Карики 1000pcs Метал Earring Куки Сребро Злато, Бронза 4 6 8мм Розова Кристал Монистра Од Природен Камен 20mm Сидро Шарм Конектори За Белегзии
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе). Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
4.5g
Бренд Име:
Sk Meida
Број На Модел На:
ТЕРМИНИ 67
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Количина:
20pcs/многу
Објектот:
Фацетирани Акрилик Монистра Голема Големина
Објектот Дијаметар:
20mm

Најдобри понуди