• Обновено
Нов Уникатен Цветен Лист Шема Креативни Тенок Цигара Случај Жените Продолжување На Метални Тела Pitillera Chicha Cigarrera Став Dama

Нов Уникатен Цветен Лист Шема Креативни Тенок Цигара Случај Жените Продолжување На Метални Тела Pitillera Chicha

Buyers rating:
DEN 671.52

Залиха


Карактеристики :
(1)Употреба Метал
(2) може да се одржи 20pcs продолжување на цигари 14 Pcs заеднички цигара лесно вашиот живот
Производ големина :
10.2*6*1.8 cm
Productweight : 140g

Основни карактеристики

Бренд Име:
inFour+
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MSCC
Техника:
мозаик
МАТЕРИЈА:
Метал
Употреба:
Цигара
Големина:
10.2*6*1.8 cm
Стил:
цигара случај
nombre:
pitillera chicha
nome:
charuteira
Спецификација:
Conventional
Обликот:
правоаголник
Капацитет:
14 или 20 гранка

Најдобри понуди