• Обновено
Glyduino На Кружни DC Играчка Моторни DIY Мали Производство на Моторни 3V-6V на Четири Тркала Моторни Микро Моторни Плоштад

Glyduino На Кружни DC Играчка Моторни DIY Мали Производство на Моторни 3V-6V на Четири Тркала Моторни Микро Моторни

Buyers rating:
-15 % DEN 45.00
DEN 52.80

Залиха

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.На Кружни DC Играчка Моторни DIY Мали Производство на Моторни 3 V-6 V на Четири Тркала Моторни Микро Моторни Плоштад
Карактеристики :
DC Играчка Мотори, Минијатурни Моторс
[Должина] 25мм [Дијаметар] 21mm [Вратило] 2mm [Axial должина] 9mm [Напон] 3-6 V 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни карактеристики

Тип:
забрзување сензор
Употреба:
Влажност Сензор
Број На Модел На:
ФИРМИ-007
Бренд Име:
Glyduino
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Теорија:
сала сензор

Најдобри понуди

Брз Слободен Брод 20 милиони широк спектар/далечински растојание водоотпорен тип ултразвучно кои се движат модул/сензор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Брз Слободен Брод 20 милиони широк спектар/далечински растојание водоотпорен тип ултразвучно кои се движат модул/сензор

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Ви благодариме за вашата поддршка ,ви �

DEN 10307.00 11082.24
5PCS X ,Фабрика Директни вградени електронски термометар дигитален термометар TPM10 вградени електронски термометри,Бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS X ,Фабрика Директни вградени електронски термометар дигитален термометар TPM10 вградени електронски термометри,Бесплатен

Употреба : ( 1 ) мерење на температурата во внатрешноста и надворешноста на автомобилот( 2 ) мерење на темп�

DEN 437.00 480.00