• Обновено
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 60PCS Antiqued Стил Буда Spacer Монистра трговија на Големо

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 60PCS Antiqued Стил Буда Spacer Монистра трговија на Големо

Buyers rating:
-10 % DEN 518.00
DEN 576.00

Залиха


МОДЕН МУШКА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 10ММ х 8ММ
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 60 PCS
БОЈА : TANTIQUED БРОНЗА/ANTIQUED СРЕБРО.
МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМ МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и .
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10x8mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
2.6g/pcs
Број На Модел На:
#91825-91826
Мушка боја:
Antiqued Злато/Antiqued Сребро.
Мушка количина:
60pcs
мушка превозот надомест:
слободни
Мушка превозот услуга:
воздухопловната
мушка акции:
во парк immediatelly
Мушка материјал:
легури на метал
Мушка Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
10x8mm

Најдобри понуди