• Обновено
Вистински Природен Жолт Мед Jade Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани или Белегзии 15 03784

Вистински Природен Жолт Мед Jade Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Камен Монистра Одговара Накит DIY Ѓердани

Buyers rating:
DEN 245.76

Залиха

(14 дена по добивањето на објектот. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас.
Природен Мед Jade Плоштадот Правоаголна Форма Лабава Монистра
Камен :
Мед Jade Тип : Природен Камен Површината : Се Изедначи Облик : Квадрат, Правоаголник Димензија :
4x4x4, 4x4x6, 4x4x13, 4x6x9,6x6x6, 8x8x8, 10x10x10,mm Должина(Инчи) : 15" Подобрување на : Не Зголемена Количина : 1 (еден) влакно Не. Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата.на монистра : 96, 65, 30, 45, 65, 50,40 SN :
03784 HJSB3004
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Jade
Објектот Висина:
4x4x13mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Број На Модел На:
03784
Камен:
Jade
Обликот:
Жолт Мед Jade
Објектот Дијаметар:
4x4x4mm 4x6x9mm 4x4x13mm 8x8x8mm

Најдобри понуди