• Обновено
Оригинални Eleaf ЗЕК 0.18 ohm Двојна SS316 Серпентина Главата 5pcs/многу

Оригинални Eleaf ЗЕК 0.18 ohm Двојна SS316 Серпентина Главата 5pcs/многу

Buyers rating:
DEN 498.24

Залиха

1. 0.18 ohm отпор на располагање 2. Се состои од двојно SS316 калеми 3. Компатибилен со "ФОЛКСВАГЕН", се Заобиколат, Паметни, ТЦ-СС и СВТ режими. 4. 100% Orgaince Памук обезбеди добар вкус 5. Се користи за i Just S Atomizer, Lemo 3, i Just 2/i Just 2 мини atomizer, MELO III, MELO 2, MELO Пакет содржина : 5* Eleaf ЗЕК Калеми
Работно Време
Начин На Плаќање
Превозот Политика 1.Pls двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.ако сакате да се прават промени.ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. 2.На tacking број ќе се ажурира на Aliexpress откако на вашиот објект е испраќаат. Сите нарачки обично се испраќаат 1-3 дневна по плаќање. 3.ln цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе имајте на ум тоа како "ПОДАРОК", со ниска вредност.Но, не можеме да guarentee ОБВИНЕНИЈАТА. 4.Ние не сме одговорни за било царински давачки.даноци,или такси.За повеќе детали, ве молиме, контактирајте ја вашата локална царинска испостава. 5.lf не сте добиле вашиот парцела во рамките на 60days.Ве молиме контактирајте не веднаш за помош. Ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Враќање или Надоместок
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака,e-mail,или трговија со датот.
3.Проверете пакетот и објектот внимателно.
Повратни информации

Основни карактеристики

Компатибилен Модел:
eleaf зек 0.18 ohm
Број На Модел На:
eleaf зек 0.18 ohm
Бренд Име:
Eleaf
Отпорот:
0.18 ohm
Излез опсег:
50-80W
Се состои од :
Dual SS316 калеми

Најдобри понуди