• Обновено
10 PCSWindscreen за Миење Млазот Вода Спреј Млазницата w/ греење за Passat B6 Jetta Голф GTI Caddy За Alhambra Врвен Yeti 2KD955986

10 PCSWindscreen за Миење Млазот Вода Спреј Млазницата w/ греење за Passat B6 Jetta Голф GTI Caddy За Alhambra

Buyers rating:
-15 % DEN 2856.00
DEN 3359.52

Залиха


Апликации :
За "ФОЛКСВАГЕН"
За Jetta Mk5 Mk6 2006-2014
За Голф Mk5 Mk6 2004-2013
За Зајакот 2006-2009
За Passat B6 B7 2006-2014
За Bettle 2012-2014
За EOS 2006-2014
За E-Голф 2014-2015
За Golf Плус 2005-2014
За Scirooco 2009-2014
За Sharan 2011-2014
За Tiguan 2008-2014
За Touran 2003-2014
За Torareg 2011-2014
За Amarok 2010-2014
За Caddy 2004-2014
За Врвен 2008-2014
За Yeti 2010-2014
За Alhambra 2011-2014
Производителот Дел Број : 5 M0 955 986 C,5 M0955986 C
Осветленост Дел Број : 2 KD 955 986 , 1 T0 955 986 9 B9

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Перач На Автомобили
Тип На Мотор:
Никој
Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
2KD955986 2KD 955 986 5M0955986C

Најдобри понуди