• Обновено
Мотоцикл Алуминиум Нога Страна Стојат Enlarger продолжување потпирачот плоча подлога ЗА YAMAHA YZF-Р3 R25 YZFR3 YZF Р3 R25 2015-

Мотоцикл Алуминиум Нога Страна Стојат Enlarger продолжување потпирачот плоча подлога ЗА YAMAHA YZF-Р3 R25 YZFR3

Buyers rating:
-10 % DEN 689.00
DEN 765.60

Залиха


Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот. и ве молам оставете порака за годината и модел на вас мотор. производот се покаже Пакет се вклучени : Една цена на Нога Подлога Плоча Забелешка Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Имаме и други бои ,ако сакате други бои, ве молиме оставете порака за да ни каже.

Основни карактеристики

боја:
зелена, Сребрена, Црвена, Сина, црна
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Материјал Тип:
CNC
Име На Модел:
LK-ИСИ-001-YA
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Потпирачот Страна Стојат Продолжување Нога Подлога Плоча Црна
Fitmen:
ЗА YAMAHA YZF-Р3 R25 15-16

Најдобри понуди

Океанот Rider банана-брод
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Океанот Rider банана-брод

Име на производ Бананаброд Изглед 12 места бананаброд Боја Црвена / сино / зелено или прилагодено ОЕМ Да М

DEN 43200.00