• Обновено
Моќ Конектор за Адаптер Кабел за IBM ThinkPad X1 Јаглерод 0B47046 UltraBook Лаптоп КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Моќ Конектор за Адаптер Кабел за IBM ThinkPad X1 Јаглерод 0B47046 UltraBook Лаптоп КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Buyers rating:
-10 % DEN 129.00
DEN 143.52

Залиха


Слим адаптер за Леново им овозможува на Think Pad X1 Јаглерод за да се користи со Леново 90 W Ултра тенок AC/DC Комбо Адаптерот (се продава одделно).
Земете Think Pad X1 Јаглерод во движење со полнач.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
F230
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди