• Обновено
F07065 Т Алуминиум Цевка Менгеме Моторни Монтирање за Quad&HexaCopter 12mm + FS

F07065 Т Алуминиум Цевка Менгеме Моторни Монтирање за Quad&HexaCopter 12mm + FS

Buyers rating:
-9 % DEN 70.00
DEN 76.80

Залиха

По-продажбата на услугата посветеност
Следните посветеност е супериорен во однос на Aliexpress имаме десетици повеќе онлајн продавници и лице компании, како и Секогаш, ние сме отстапување себе да се обезбеди најниска цена на нашите клиенти, во меѓувреме, ние се постават повеќе акцент на нудејќи им на најдобар производи и услуги.купувачот треба да се покрие врати превозот цена
. царинските давачки
продавачот на обсе
Плаќаат данок е секој добар граѓанин е обврска, како на царина политики се различни во различни земји, продавачот не може да гарантира за 100% слободен данок,некои од парцели може да се чуваат од страна на царинските за повик за инспекција и царината може да побара за данок. Овие трошоци се.купувачот покривање на превозот цена во двете насоки
.обезбеди фотографии или видео како доказ
.
Купувачот треба да се понуди :
(1) пријава за размена
.купувачот само може да ги покрие трошоците за заменетите неисправни делови
. Покрај тоа, aliexpress покажува SPSR е 7-14 дена испорака значи да се Москва и Санкт Петербург,не се вклучуваат било друг регион. Ако имате проблем со тоа, ве молиме контактирајте ме слободно или контакт на aliexpress на услуги за детали.испрати оригиналниот пакет и сите делови на парцела за продавачот Проблемите предизвикани од страна на купувачот не е исправно за користење
продавачот на обсе
продавачот може да го понуди maintainance за слободни
купувачот треба да се понуди
.По предмети се вратени
продавачот на обсе
Купувачот да изберете да ја пратите осуди предмети, по продавачот добиете предмети вратени и бидете сигурни дека тоа е квалитетот проблем, неисправни објект ќе бидат вратени или разменети како купувачот побара.Слики, видео или слика од екранот покажува мал-функција на неисправни item(s) За РК хеликоптер RTF
продавачот на обсе
овие производи се посебни и ранливи на лета,само Ако тоа не е лошо оштетени (Не се урна или носи надолу) , продавачот може да го прифати замена за замена или рефундирање во рок од 7 дена
Продавачот ќе си дозволи поштенски за resending
купувачот треба да се понуди
.

Основни карактеристики

Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
F07065
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
jmt

Најдобри понуди