• Обновено
20x20x3mm Метал Розово Злато Агли За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Агол Заштитници Метал Занаети DIY 50pcs CP1578

20x20x3mm Метал Розово Злато Агли За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Агол Заштитници Метал Занаети DIY

Buyers rating:
-4 % DEN 105.00
DEN 109.92

Залиха


20x20x3mm Метал Розово Злато Агли За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Агол Заштитници Метал Занаети DIY 50pcs CP1578
Материјал
метал
Големина
Прибл : 20x20x3mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Роуз злато
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
cp1578
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Основни карактеристики

Материјал:
Метал
Дебелина:
2-3.9 cm
Големина:
20x20x3mm
боја:
Роуз Злато
Употреба:
Scrapbooking одлуки или било која друга декорација
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
агол-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал

Најдобри понуди