• Обновено
Елката џек& Дрвени Умре Одговара на Голем шут Pro, Новиот

Елката џек& Дрвени Умре Одговара на Голем шут Pro, Новиот

Buyers rating:
DEN 1727.52

Залиха


Големина : погледнете
Големина на коцката : 5"x7"
Ова е за еден сосема нов челик правило дрво умре компатибилен со повеќето водечки машини. Ве молиме погледнете го слика за големината. Оваа умре може да се намали хартија, тенок метал и ткаенини.
Ве молиме прочитајте ја нашата опис, ако имате било каков сомнеж ве молиме не двоумете се да побарате од нас пред донесувањето на купување. Ако се претпостави и не прашувај пред купување ние нема да бидеме одговорни за враќање поштарина и / или наплата. На уплатницата, ние ќе брод нив и надвор со 3-5 работен ден, освен за време на викендите и празниците. Ние не може да гарантира испорака време, поради сопствени проверите, временски и други околности, ве молиме контактирајте со нас за експресен пошта ако сакате да ја забрза услуга. Следење ќе се обезбеди преку е-маил. Политика на враќање : Нашата политика на враќање е од 14 дена по приемот, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме испратете ни прв,。 Ви благодариме
Производи кои се користат во Голем Шут машини.
Умре сечење материјали се : ќебиња, хартија, kraft хартија, пластична фолија.
Ние можеме да дизајнираме на Одделот за корисникот на сајтот, дизајнот, производството.
Имате било какви прашања обратете ми се。

Основни карактеристики

Број На Модел На:
MY2843
Бренд Име:
muyu

Најдобри понуди

Новиот Лак Дрвени умре Scrapbooking Д-2
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Новиот Лак Дрвени умре Scrapbooking Д-2

ОПИСБренд : 100% Сосема Нов умираОва е за еден сосема нов челик правило дрво умре Дебелината е 15.8 mm и е комп

DEN 502.00 912.00