• Обновено
слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта toppers со бесплатен превозот подароци

слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта

Buyers rating:
-6 % DEN 2030.00
DEN 2160.00

Залиха


слатки во неговата рака кинески традиционален стил свадба торта topper невестата и младоженецот свадба торта toppers со бесплатен превозот подароци
боја : црвена
големина : 16cm (higth)
количина : 1set
пакување

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Шема:
Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Писмо
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
topper
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобри понуди

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна

Пејџ 6string Стандард Capo Црна Стандарден Профил 6string Акустична Гитара Capo со Директен Центарнапнатост Диза�

DEN 1391.52