• Обновено
500pcs Црвено Силиконската Гума О-прстен Печати 1.5 mm Дебелина 4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9mm OD O Прстени Запечатување Заптивка за Миење

500pcs Црвено Силиконската Гума О-прстен Печати 1.5 mm Дебелина 4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9mm OD O Прстени

Buyers rating:
-18 % DEN 401.00
DEN 489.12

Залиха


500pcs Црвено Силиконската Гума О-прстен Печати 1.5 mm Дебелина 4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9mm OD O Прстени Запечатување Заптивка за Миење Модел Надвор Кол. Внатре Кол. Дебелина И Материјал Во Боја Цврстина Температура Спектар Пакет 4.5x1.5x1.5mm 4.5 мм 1.5 mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 5x2x1.5mm 5mm 2mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 5.5x2.5m1.5mm 5.5 мм 2,5 mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 6x3x1.5mm 6mm 3мм 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 6.5x3.5x1.5mm 6.5 3.5 mm mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 7x4x1.5mm 7mm 4mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 7.5x4.5x1.5mm 7.5 mm 4.5 мм 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 8x5x1.5mm 8мм 5mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 8.5х5.5x1.5mm 8.5 mm 5.5 мм 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs 9x6x1.5mm 9mm 6mm 1.5 mm Силикон Црвено 55 -35 ℃ ~200 ℃ 500pcs
*Напомена : Количини може да има ±2% толеранција.
За други големини на Црвениот Силиконската Гума О Прстени Заптивки. Ве молиме Кликнете на надворешен Дијаметар. Дебелина надворешен Дијаметар 1mm 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм 3,5 мм 4mm 5mm 5.7 mm

Основни карактеристики

боја:
4.5x1.5x1.5mm, 5x2x1.5mm, 5.5x2.5x1.5mm, 6x3x1.5mm, 6.5x3.5x1.5mm, 7x4x1.5mm, 7.5x4.5x1.5mm, 8x5x1.5mm, 8.5х5.5x1.5mm, 9x6x1.5mm
Бренд Име:
FuWell
Обликот:
Прстен Заптивка
Број На Модел На:
1.5 mm Дебелина
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Надвор Кол.:
4.5/5/5.5/6/6.5/7/7.5/8/8.5/9mm
Внатре Кол.:
1.5/2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5/6mm
Име:
О прстен фоки

Најдобри понуди