• Обновено
Hongyi Платформа Чевли 16 cm Ултра Високи Потпетици Sandalias Mujer Круг Пети Чевли Жените Беж Гладијатор Сандали Модата Партија Чевли

Hongyi Платформа Чевли 16 cm Ултра Високи Потпетици Sandalias Mujer Круг Пети Чевли Жените Беж Гладијатор Сандали

Buyers rating:
-15 % DEN 3492.00
DEN 4108.32

Залиха


Добредојдовте во мојата продавница
Сакаат у имаат убаво време за шопинг
Ве молиме имајте мерка o f твоите боси должина и внимателно проверете право НИ големина од следниве големина на табелата
Големина на табелата :
модели покажуваат

Основни карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
hongyi
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
C016
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Име:
hongyi
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)

Најдобри понуди

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 60.00 65.28