• Обновено
Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм круна

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм круна

Buyers rating:
DEN 235.20

Залиха


Реден Број : 12pcs/многу
Предмет БР. : 003689
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти сребро.
Објектот Големина : 61*34 MM(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Основни карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Број На Модел На:
003689
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
12pcs
Големина:
61*34MM
боја:
anti
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди