• Обновено
САЛАДИН X20 BT 9100 , Користат еден , 90% појавата на нови , 3 месеци гаранција во парк

САЛАДИН X20 BT 9100 , Користат еден , 90% појавата на нови , 3 месеци гаранција во парк

Buyers rating:
-15 % DEN 6120.00
DEN 7200.00

Залиха


Производ статус : во Парк.
САЛАДИН X20 BT 9100 , 90% појавата на нови , 3 месеци гаранција во парк
Единица Тип : КОМПЈУТЕРИ
Забелешки :
1. Оваа единица е orignal состојба.
2. Гаранција : Ние обезбеди 90 дена гаранција за оваа точка.ние внимателно ја испита објектот пред пратката.
3. Плаќање : T/T, Western Union
4. Превозот :
Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Главно, Ако ние добивате вашата исплата, ќе биде предаден во рок од 5 дена. Обично треба 3-7 дена ќе се дојде до вас.
5. Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .
6. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , ако имате било каков проблем со нашиот предмети на услугата , ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации , ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
Ве молиме контактирајте со нас пред исплата , ви благодарам многу !!!


Основни карактеристики

Број На Модел На:
X20 BT 9100
Напојување:
AC
Тип На Мотор:
AC Мотор

Најдобри понуди