• Обновено
Компатибилен Печатач Делови Samsung XPress C410W C460W C460FW C410 C460 Слика Тапан Единица OPC Тапан,За Samsung C410 C460 Тапан OPC,4PC

Компатибилен Печатач Делови Samsung XPress C410W C460W C460FW C410 C460 Слика Тапан Единица OPC Тапан,За Samsung

Buyers rating:
DEN 5279.52

Залиха


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Долг Живот OPC Тапан;Направени Во Кореја . Производ Модел : Компатибилни OPC Тапан За Samsung CLT-R406 За Употреба Во Samsung XPress C410 W C460 W C460 FW CLP-365 CLP-365 W CLX-3305 FW Ласерски Печатач Тонер Кертриџ ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Основни карактеристики

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
XPress C410W C460W C460FW
Компатибилен Бренд:
Benzicolor
Модел На Печатач:
Употреба За Samsung XPress C410W C460W C460FW
Делови За Печатач:
Ласерски Печатач Тапан Единица OPC Тапан
Тапан Единица Модел :
За Samsung CLT-R406 Ласерски Печатач Тапан Единица

Најдобри понуди