• Обновено
Тактички Телескопски Прашка Lanyard Најлон Јаже Безбедност Опрема Алатка Анти-изгубени Телефон Keychain За Airsoft Отворено Пешачење Кампување ~

Тактички Телескопски Прашка Lanyard Најлон Јаже Безбедност Опрема Алатка Анти-изгубени Телефон Keychain За Airsoft

Buyers rating:
-15 % DEN 204.00
DEN 239.52

Залиха


За посебен шопинг фестивал, ние треба 5-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби, да се надевам дека ќе можат да го разберат.
- FEEDBACK -
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано,Комуникација и Транспорт Брзина, со купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 или подарок за вашата следна цел.)
Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон.
Не е лесно да се отсечени, со добар квалитет. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Користење на телефонската линија телескопски структура, може да се поместуваат.
Време на испорака : друга земја и со различни класа на превозот имаат различни времето за испорака, можете да проверите Вети Време кога ќе изберете превозот начин за вашата нарачка. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Исто така, може да биде страна на копчиња и други мали красат член.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
(Економска класа превозот со поволни превозот надомест, но не доставува информации. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и С acebook , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 или подарок премногу.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
sl-21
Бренд Име:
КС Сила
Тип На Објект:
пиштол Прашка
Item ID:
17045
боја:
Црна
Материјал:
Висок Квалитет најлон
Функција:
Пластични Пролет Еластична Јаже
Употреба:
Безбедност на Телефонските Копчиња и Алатки
ОДГОВАРА ЗА:
Џеб, Мулти Алатки
одговараат за:
кампување,лов
Пакет:
1 * Тактички Стигнале Копче Синџир
клучни зборови:
Анти-изгубени Тактички се Протега на Јаже

Најдобри понуди

Океанот Rider банана-брод
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Океанот Rider банана-брод

Име на производ Бананаброд Изглед 12 места бананаброд Боја Црвена / сино / зелено или прилагодено ОЕМ Да М

DEN 43200.00