• Обновено
Моден Срцето копче и птица лична Карта Носителот на Пасошот Покрие ПВЦ Кожа 3D Дизајн на Визит Картичка Торба Пасош Носителот 14*9.6 CM

Моден Срцето копче и птица лична Карта Носителот на Пасошот Покрие ПВЦ Кожа 3D Дизајн на Визит Картичка Торба

Buyers rating:
-25 % DEN 103.00
DEN 136.80

Залиха


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Пасош Покрие/Носител на Пасош/лична Карта покрие/лична Карта Носителот/Кредитна картичка Покрие/Кредитна карта Носителот/Покритие за Документи и Билет
Excellet заштитник покритие за Пасош од Странство Туризам И Проучување.
Големина : 14*9.6 CM
Пакет : indepaendent пластични кеси за пакување
Материјал : ПВЦ кожа
Тежина : 30 грам
Карактеристики : Освен за ставање пасош во страна,постои 9.9*7.3 cm лична Карта се покријат во лево.Еластичен може да се заштити целата пасош капак, така што на документи нема да се изгуби .
Пасош опфаќа се многу евтини,но многу симпатична,многу убава.Можете да ги купите некои повеќе парчиња како празник подароци за деца,пријатели,љубовници,родители,колеги,тоа ќе биде изненадување за нив.Донесе голема радост во вашиот живот.
Со цел да се осигура дека вие може да ја прими стоката,ве молиме обидете се да се пополни во твоето полно име,адреса, телефонски број,поштенски код.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди добар сервис за вас .

Основни карактеристики

Бренд Име:
Mcneely
Пол:
Жените
Главен Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
Срцето копче и птица лична Карта Носителот
Материјал Состав:
ПВЦ Кожа
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
9.6cm
Објектот Должина:
14cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Срцето копче и птица
Срцето копче лична Карта Носителот содржина:
Срцето копче и птица
Срцето копче лична Карта Носителот боја:
Bule
Срцето копче лична Карта Носителот предности:
3D дизајн
Срцето копче лична Карта Носителот материјал:
ПВЦ Кожа
Срцето копче лична Карта Носителот големина:
14*9.6 cm
Срцето копче лична Карта Носителот стил:
Моден
Срцето копче лична Карта Носителот на Функција 1:
бизнис карта носителот
Срцето копче лична Карта Носителот на Функцијата 2:
Лична Карта Носителот
Срцето key ID Картичка Носител на Функција, за 3:
пасош носителот
Срцето копче лична Карта Носителот на Пакет:
независна пластични кеси пакување!

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28
P80C592FFA P80C592 PLCC68
  • Обновено
Оценка на клиентот:

P80C592FFA P80C592 PLCC68

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 492.00 534.72
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 154.00 167.04
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 104.00 112.80