• Обновено
Бесплатен Превозот! Сребро Мулти Воин Спартак Маска Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Панк Моторни Biker Прстен трговија на Големо SWR0562

Бесплатен Превозот! Сребро Мулти Воин Спартак Маска Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Мода Панк Моторни Biker

Buyers rating:
DEN 840.00

Залиха


Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Воин Спартак Маска Р инг
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки челик
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/Кина Пост/e Packet

Основни карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Панк
Пол:
Мажи
Бренд Име:
STBZCXH
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SWR0562
Големина (НИ):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes

Најдобри понуди