• Обновено
WW2 Кина Војска Полуавтоматски Пиштол 10 Клип Списание Торбичка Кожа Лов Папка Торбичка Муниција Торба Пакет CN/104125

WW2 Кина Војска Полуавтоматски Пиштол 10 Клип Списание Торбичка Кожа Лов Папка Торбичка Муниција Торба Пакет

Buyers rating:
-5 % DEN 2872.00
DEN 3023.52

Залиха


Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. 2. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Повратни информации : 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор !

Основни карактеристики

Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
Кинески KMT Полуавтоматски Пиштол Списание Торбичка
Име:
Кинески KMT Полуавтоматски Пиштол Списание Торбичка
Тип:
Полуавтоматски Пиштол Муниција Торбичка
боја:
Браун
Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Ловечка Муниција Торбичка

Најдобри понуди