• Обновено
Точка вежба пенкало ,што се КОРИСТИ за да се Укаже мал дијамант .30PC/МНОГУ СО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Точка вежба пенкало ,што се КОРИСТИ за да се Укаже мал дијамант .30PC/МНОГУ СО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Buyers rating:
-8 % DEN 790.00
DEN 858.24

Залиха


Точка вежба пенкало ,што се КОРИСТИ за да се Укаже мал дијамант .30 PC/МНОГУ СО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Напомена : ова Пенкало е да се користи само за момент мал дијамант .ако сакате точка голем дијамант ,ве молиме да користите пинцети која продажба во продавницата .
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
што направи со Бесплатен Превозот преку " CPAM ", исто така, ние ги поддржуваме "DHL" "ЕМС" во голем попуст.
3.Време на испорака : ние ќе испорака во 2-5 дена по уплатата, точното време на начинот на кој зависи од express компанијата брзина.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се направи исправка на фактурата.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор

Основни карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
Призмата&Про
Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Број На Модел На:
Магијата 014
Тип:
Plasticine Алатка/Мувла
Предупредување:
Не се јадат
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Електрични Traches Интубација Модел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Електрични Traches Интубација Модел

Покажува позицијата на intercriothyrotomyНапомена : ве Молиме наведете laryngoscope, заб за поддршка и resuscitator за себе, �

DEN 18960.00