• Обновено
Кралската европски стил свадба покана картичка фабрика цена custom name логото на располагање топол печат англиски букви nielsen картички

Кралската европски стил свадба покана картичка фабрика цена custom name логото на располагање топол печат англиски

Buyers rating:
DEN 2112.00

Залиха


Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
За Нас
Ние сме професионални свадба покана картичка и роденден картичка производителот и продавачот.

Основни карактеристики

боја:
бела, жолта, црвена, црвено вино, виолетова, светло сребрена, зелена, сина, темно сина, црна, светло зелена, светло жолта, виолетова, портокалова, темно зелена, шампањ златна, кафеава, сребро, темно виолетова, розова, чоколадо, coffie, злато, небото сино
Големина:
standard size
празник:
Стил:
Фестивали
Број На Модел На:
INC143
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Материјал:
Хартија
логото:
на располагање,бесплатно бесплатно
Technic :
ласерски сече/3d/die намали
Тема:
Љубов
Се прилагодите:
welcom вашиот дизајн
shippment:
Chinapost, dhl, ems, ups-от, fedex
боја:
бела, празно , розова, црвена, жолта ,видете на боја картичка
Погодна прилика:
свадба ,забава ,церемонијата,бизнис
Големина:
12.8*19cm
MOQ:
50pcs

Најдобри понуди