• Обновено
8 Исклучителна Месинг Статуата на Кралот Мајмун Сонцето Ву конг се Одржи Стап Борба во Кина Мит

8 Исклучителна Месинг Статуата на Кралот Мајмун Сонцето Ву конг се Одржи Стап Борба во Кина Мит

Buyers rating:
-11 % DEN 3417.00
DEN 3839.52

Залиха

Јас сериозно се надевам дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за мене.
Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 24 деловни часа по приемот на плаќање . Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Јас сериозно се надевам дека ќе ме контактираат пред да преземе дејства. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.Димензии : Висина 8 инчи . Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за време на викендите и празниците
Повратни информации
На негативни повратни информации ,спор и да се отвори случај се важни за нас.Должина 3 инчи . Односно : сад, Канада, Европа, Азија или на други места во светот.Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни. Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите.

Основни карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Дувачкиот
Тема:
самовила
Употреба:
Декорација & Подарок

Најдобри понуди

Нови SmartGen HGM410CAN Genset Контролер
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нови SmartGen HGM410CAN Genset Контролер

Тежина0.HGM400 CAN серија genset контролори усвојување на микротехнологија на обработка со прецизност парамет�

DEN 9696.00