• Обновено
Molls предводена за nissan juke Py21w Bau15s 1156 150degree автомобил светлина светилки drl Дење Работи Светлина Пред се Претвори Сигнал сите во еден

Molls предводена за nissan juke Py21w Bau15s 1156 150degree автомобил светлина светилки drl Дење Работи Светлина

Buyers rating:
DEN 1755.84

Залиха


Купувачот Внимание!!!
Почитувани Купувачи
Ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил информации по ред.
1.Вашиот автомобил Пред се Претвори Сигнали приклучок ?
2.Вашиот автомобил Марка ?
3.Која година на вашиот автомобил ?
Ако не сте забелешка на приклучок на вашиот автомобил,ќе испрати грло : Py21 W/Bau15s/1156 150°
Ова е за Juke
Py21w=Bau15 S=1156 150degree

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Црвена, Бела
Nissan Модел:
Juke
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
BAU15S
Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
ShinMan
Wattage:
20w
Име На Модел:
PY21W/BAU15S/1156 150degree
Lumens:
1000lm
Напон:
12v
Вати:
20W
чип:
увоз sumsang чип
чипови led:
20LEDs
Функција:
Светилки drl со turnlight сите во еден
инсталира во :
Turnlight socket
turnlight боја :
Жолта
светилки drl боја:
бела/сино/iceblue/red/розова
чашката:
PY21W/BAU15S/1156 150degree
Гаранција:
12months

Најдобри понуди

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ

Модел Numble : LM2904 PTНапон Снабдување, Единствен / Dual (±) : 3 V ~ 30 V, ±1.5 V ~ 15 VНапон Текст Офсет (Макс) : 2m VТековнат�

DEN 156.00
НОВИ 24V 80A АЛТЕРНАТОР 270402481A ЗА HINO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 24V 80A АЛТЕРНАТОР 270402481A ЗА HINO

НОВИ 24 V 80 A АЛТЕРНАТОР 270402481 A ЗА HINOПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 80 AНето Тежина : 8 KGРЕФ�

DEN 5760.00
Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин�

DEN 1612.80