• Обновено
2018 12 Бои, Сјај Мини Помине Уметност петокрак Облик на Тенок Paillette Sequins Помине Decal Оркестарот Убавина Помине Уметност Декорација Додатоци

2018 12 Бои, Сјај Мини Помине Уметност петокрак Облик на Тенок Paillette Sequins Помине Decal Оркестарот Убавина

Buyers rating:
-30 % DEN 346.00
DEN 493.92

Залиха


Плаќање :
1) да ја прифатиме сите видови на плаќања
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. се сеќавам не смее да се користи пенкало за да се четка за нокти . четка за нокти база на гел на нокти, користете акрилик пенкало за допир неколку rhombus сјај и го стави на пен да притиснете на нокти (rhombus сјајот рамномерно се држиме за нокти) пред лак се суши.
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил, Мексико, Аргентина, Канада, Грција и Италија,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. ефектот ќе биде повеќе убави и природни. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 50 дена.
Погоден за домашна употреба и професионална употреба.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
12 садови
Број На Модел На:
Ѕвезди Помине Sequin
Бренд Име:
ЧЕ ГЕЛ
Тежина:
120g
Материјал:
Акрилик
Големина:
App 3mm

Најдобри понуди

MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28
SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80