• Обновено
Воена Слободно Мажите Перници со Висок Квалитет Најлон Торба Војска Мал Пакет MOLLE Систем Мажите Чанта Бесплатен Превозот

Воена Слободно Мажите Перници со Висок Квалитет Најлон Торба Војска Мал Пакет MOLLE Систем Мажите Чанта Бесплатен

Buyers rating:
-36 % DEN 828.00
DEN 1293.60

Залиха


2016 година Топла Воена Слободно Мажите Перници со Висок Квалитет Најлон Торба Војска Мал Пакет MOLLE Систем Мажите Чанта Бесплатен Превозот
Забелешка: Овој производ не содржи сите додатоци на продажбата, како што Магија Логото, Литургија, итн.. ви посакувам среќен шопинг !!!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
K301 Molle
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Заштитник Плус
Функција:
Кампување Пешачење Пешачење Салата отворено спорт
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Материјал Состав:
Отпорен на гребење, анти солза ripstop, трајни, вода доказ најлон
Повод:
Лов, Училиште,летаат риболов,кампување,патување,mountaineering,пешачење,салата
Опис:
Напад вишок explorer MOLLE прилог system security воена

Најдобри понуди