• Обновено
MeMolissa Мода Глеѓ Суперхерој Метал Јазли Магијата Коцка Дизајн Cufflinks 1 Пар Бесплатен Превозот Луди Промоција Ткаенината Линкови

MeMolissa Мода Глеѓ Суперхерој Метал Јазли Магијата Коцка Дизајн Cufflinks 1 Пар Бесплатен Превозот Луди Промоција

Buyers rating:
-23 % DEN 123.00
DEN 159.84

Залиха


Име : Me Molissa Мода Глеѓ Суперхерој Метал Јазли Магијата Коцка Дизајн Cufflinks 1 Пар Бесплатен Превозот Луди Промоција Ткаенината Линкови
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XCF-284
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
MEMOLISSA
Обликотшема:
магијата коцка
Функција:
моден cufflinks
боја:
Шарени Позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
магијата коцка
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
фабрика директни:
Yes
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма

Најдобри понуди

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KU80386EX33 K9k8g08u0m / K9K8G08UOM-PIB0 / PIBO / PCB0 / PCBO

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 154.00 167.04
72060W200FPV
  • Обновено
Оценка на клиентот:

72060W200FPV

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 819.00 890.40
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28
UDN2916EBT
  • Обновено
Оценка на клиентот:

UDN2916EBT

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 113.00 122.40