• Обновено
170 парчиња метал шарм златна боја dragonfly приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат Ѓердани и нараквици одлуки A4008

170 парчиња метал шарм златна боја dragonfly приврзоци накит наоди и компоненти се вклопуваат Ѓердани и нараквици

Buyers rating:
-18 % DEN 338.00
DEN 412.80

Залиха

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,
ние ќе го реши проблемот за вас во првиот
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,
изработка на нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент",
ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A4008
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
боја:
Злато
Големина:
19*16 mm
Тежина /еез:
0.7 g
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
накит стил:
Моден
Отворот големина:
2 mm

Најдобри понуди