• Обновено
Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА ХСС 6542 направени Не се стандардни М1.6*0.35 ХСС чешми Целосна CNC меле директно flute Машина чешми за цврст метал

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА ХСС 6542 направени Не се стандардни М1.6*0.35 ХСС чешми Целосна CNC меле директно

Buyers rating:
DEN 191.52

Залиха

35 mm
КОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊА.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Голема фабрика TG производство, квалитет и Сосема нов.35 mm(full меле, висока цврстина)
Примена :
погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
За метрички Чешми стандардни параметри како следново :
М3.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни карактеристики

Тема Ветер:
Право
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
2 парчиња
Материјал:
Легиран челик
Тип:
допрете го
Број На Модел На:
В. Џ.-HSTPM1.6*0.35
Објектот:
допрете хсс
Материјал:
ХСС 6542
Примена:
За мувла челик тешко легура обработка
Спецификација:
M1.6*0.35
Прецизност одделение:
H2
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Најдобри понуди

13/16-20 Десната рака Тема Умре 13/16 - 20 TPI
  • Обновено
Оценка на клиентот:

13/16-20 Десната рака Тема Умре 13/16 - 20 TPI

Бренд нови десната рака умре 13 / 16" 20 TPI На надворешен дијаметар е 45mm, т тој умре справи со, исто така доста�

DEN 979.20
18mm x 1 Десна рака Тема Умре M18 x 1.0 mm
  • Обновено
Оценка на клиентот:

18mm x 1 Десна рака Тема Умре M18 x 1.0 mm

Бренд нови метрички десната рака тема умре 18mm x 1.0 mm теренот На надворешен дијаметар е 45mm, умре справи со,

DEN 861.60
9/16- 28 Десната рака Умре 9/16 - 28 TPI
  • Обновено
Оценка на клиентот:

9/16- 28 Десната рака Умре 9/16 - 28 TPI

Бренд нови десната рака тема умре 9 / 16" 28 TPI Умре надворешен дијаметар е 38mm Умре справи со, исто така доста

DEN 636.00