• Обновено
200PCS 9*6*4MM метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-031

200PCS 9*6*4MM метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-031

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха


Материјал : Метал
Големина : Како На Сликата
Боја : Како На Сликата
Количина : 200 компјутери
Точка Бр.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
4MM
Функција:
AS
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AS
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00