• Обновено
HPB Месинг Градина Тапа Декоративни Отворено Чешми Допрете Bibcock Перење Нови Чешми Robinet HP7306

HPB Месинг Градина Тапа Декоративни Отворено Чешми Допрете Bibcock Перење Нови Чешми Robinet HP7306

Buyers rating:
-48 % DEN 686.00
DEN 1320.00

Залиха


Забелешки :
1.Додека плаќањето за објектот има потврдено. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)
2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.
3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.
4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPS-от,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа праша
мора да се стави на вредноста)
5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добие
вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.
6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како
што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Бренд Име:
HPBGE BADEZIMMER PRODUKT
Број На Модел На:
HP7306
Рачка Материјал:
Цинк
Тело Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди

НОВ Цвет Врежан Антички Месинг Машина за Перење Единствена Славина се Справи со Миксер Допрете Градина тапа трговија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВ Цвет Врежан Антички Месинг Машина за Перење Единствена Славина се Справи со Миксер Допрете Градина тапа трговија

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,Се надевам да расте со вас заедно и да биде winwin пар�

DEN 912.00 1519.20