• Обновено
година топла продажба дома декорација огледало 3 d часовник diy пеперутки бојадисана ѕиден часовник часовници кварц бесплатен превозот

година топла продажба дома декорација огледало 3 d часовник diy пеперутки бојадисана ѕиден часовник часовници

Buyers rating:
-50 % DEN 477.00
DEN 954.24

Залиха


Производ карактеристики
1 висок квалитет акрилик лист, висок сјај.
2 висока прецизност ласерско сечење технологија.
3 ултра тивок движење, нема функционирам, особено погоден за домашна употреба.
4 метална боја покажувачот.
5 задоволат националните стандарди.
Вистински шут, авторски права, без дозвола, ве молиме да не крадат на мапата, последиците од себе.

Основни карактеристики

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Европа
Шема:
Уште живот
Функција:
Антички Стил
Motivity Тип:
Кварц
Ширина:
40cm
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Тело Материјал:
Смола
Број На Модел На:
M2016
Форма:
Единствен Лик
Должина:
400mm
Обликот:
Кружни
Дијаметар:
40cm
Ѕиден Часовник Тип:
15 мм Дебел Плоча
Применливи Сместување:
дневна соба
Тежина:
300g
Материјал:
Акрилик

Најдобри понуди