• Обновено
пар евтини дизајн Нов дизајн рачно изработени плоштадот дрво earring шупливи година

пар евтини дизајн Нов дизајн рачно изработени плоштадот дрво earring шупливи година

Buyers rating:
-31 % DEN 55.00
DEN 79.68

Залиха


Трговија На Големо Текстура Бела Вода Капки Широк Еластична Хривнија Алка 2016 Година
пар евтини дизајн Нов дизајн рачно изработени плоштадот дрво earring шупливи 2016 година
бренд honeysuckle
материјал : дрво
големина на : внатрешен diamater 87.2*5 см

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
128
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Дрво

Најдобри понуди