• Обновено
Затворен отворено популарни гумени santas archway, Божиќ гумени лак двор декорација на новогодишни украси

Затворен отворено популарни гумени santas archway, Божиќ гумени лак двор декорација на новогодишни украси

Buyers rating:
DEN 31200.00

Залиха

Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
Се Враќа&Наплата
1.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Можете да платите со користење на Visa, Владее ,Western Union, и TT.Продажба на мало и големо.
Delivery Details
1 Во Светот Превозот. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).
♥Добредојдовте на вашето пребарување за повеќе информации за нашите производи.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SH-893883
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Големина:
3mW,5mW or customized
Тип:
Гумени Божиќ Декорација
Материјал:
Силна стп оксфорд ткаенина обложени
Напон:
110V-120V/220-240V
Распределба:
компресор,sandbags,јажиња
Примена:
свадба,перформанси,турнеја,партии, клубови, паркови, игралишта за забава

Најдобри понуди