• Обновено
8pcs Тибетската сребро аутсајдер шарм h1742

8pcs Тибетската сребро аутсајдер шарм h1742

Buyers rating:
DEN 335.52

Залиха

ГОЛЕМИНА на(Приближно) :
54.2x40.6mm
боја : тибетската сребрен Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инчен КОЛИЧИНА : 15pcs мешани
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Основни карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди