• Обновено
2018 Лето Стил Шорцеви Маскирна Мажите Секојдневен Шорцеви Памук Џеб Декорација Mens Кавер-Шорцеви Воена Облека МК-7106B

2018 Лето Стил Шорцеви Маскирна Мажите Секојдневен Шорцеви Памук Џеб Декорација Mens Кавер-Шорцеви Воена Облека

Buyers rating:
-50 % DEN 888.00
DEN 1775.52

Залиха


2018 Лето Стил Шорцеви Маскирна Мажите Секојдневен Шорцеви Памук Џеб Декорација Mens Кавер-Шорцеви Воена Облека МК-7106 B
Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. (1cm = 0.39 инчи)
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина . Ние ќе ви препорача соодветен големината многу наскоро.

Основни карактеристики

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Декорација:
Џебови
Стил:
Воени
Материјал:
Памук,Spandex
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
МК-7106
Должина:
Knee Length
Шаблон Тип:
Маскирна
боја:
Армијата Зелената Боја
Големина:
29 30 31 32 33 34 36 38 40
Сезоната:
лето шорцеви за мажи
Пол:
шорцеви за мажи
Декорација:
копчето џеб
Материјал:
Памук
Стил:
мажите шорцеви војска товар
Спортски Стил:
салата шорцеви за мажи
fearure:
салата шорцеви

Најдобри понуди