• Обновено
Мраз Сина Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Мраз Сина Огледало Поларизирана Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB

Buyers rating:
-15 % DEN 648.00
DEN 762.24

Залиха


Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена. Сите слики се направени автентично страна на PV.
Ни даде шанса, 99.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.Поларизирана Замена на Леќи за Половина Јакна XLJ Vented
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации. Ви благодариме за вашето разбирање. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.
Општи услови
Papa Viva™ Лого се заштитен Знак На PV.
Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена.
Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, но понекогаш и помалку од 0,5% на пакет може да се изгуби на патот, можете да изберете да ги споделите со нас да испрати уште еден ист објект повторно или да побара парите назад.

Основни карактеристики

Леќи Во Боја:
Сина
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Половина Јакна XLJ Vented
Боја на Lense :
Мраз Сина
Погоден :
За Автентични Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB

Најдобри понуди