• Обновено
Висок Квалитет Климатизација Компресор За Mazda 6 За Atenza 1.8 2.0 L L 2.3 L H12A1AF4DV H12A1AF4DW H12A1AK4D

Висок Квалитет Климатизација Компресор За Mazda 6 За Atenza 1.8 2.0 L L 2.3 L H12A1AF4DV H12A1AF4DW H12A1AK4D

Buyers rating:
-10 % DEN 6394.00
DEN 7104.00

Залиха


Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Плаќање термини како подолу.3 L 2002-2008
За Автомобил Atenza 1.
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
ЖЛЕБОВИ :
6 PK
ГОДИНА :
2003-2008
REFREGERANT :
R134 A
VOLT :
12 V
ДЕЛ NO.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .Прифати предмети и Повратни информации.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)
.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
Повеќе економски.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
Превозот со авион или по море. :
H12 A1 AF4 DV
H12 A1 AF4 DW
H12 A1 AK4 D
ПРИМЕНА :
За Автомобил Mazda 6 1.3 L 2002-2008
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
20inch
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Објектот Висина:
26inch
Име На Модел:
I. G
Компресор Тип:
авто ac компресор
Ладилни:
R134a
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008
Примена:
За Mazda 6 За Atenza
ОЕМ Бр.:
H12A1AF4DV H12A1AF4DW H12A1AK4D
Состојба:
добро
Пакет:
Тешко Хартија кутија, 1set/кутија;4 кутии/картон
Дел Бр.:
H12A1AF4DV H12A1AF4DW H12A1AK4D
Автомобил Производител:
За Mazda
Жлебови:
6PK

Најдобри понуди