• Обновено
8x Близнак Врвот Дното Цинк Легура Туш Вратата Ролки Тркачи Тркала 25мм Тркала

8x Близнак Врвот Дното Цинк Легура Туш Вратата Ролки Тркачи Тркала 25мм Тркала

Buyers rating:
-10 % DEN 864.00
DEN 959.52

Залиха

Поради влијаат на светот snowstorm во оваа зима, пост време може да биде малку подолг, ако не сте го доби на објектот во времето, pls чекаат трпеливо уште неколку дена и ќе го добие.Ние ќе се потрудиме за услугата и список се повеќе и повеќе добра и најниска цена предмети во нашата продавница. ЗАБЕЛЕШКА : За причините на локалните обичаи и пост, пост време да се ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ШПАНИЈА и МЕКСИКО е малку подолго во споредба со другите земји, обично тоа ќе потрае 25~30 работни дена.Ние ќе бидат задоволни да се воспостави деловни односи со луѓе од сите во светот.
контактирајте со нас
За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговориме на вашите e-mail во 1 работен ден.com;
Добредојдовте на нашата веб-страница
Овој модел ролери стакло дупка : 12-14mm може да се вклопат
. Исто така, ве молиме вклучувајќи ја вашата e-mail адреса, кога ќе се
На нашиот веб-Сајт is : www.Ние ќе многу мило ако ние може да се добие вашиот позитивни повратни информации, а нашиот систем автоматски ќе ве остави Позитивни повратни информации по добиеме Позитивен фидбек. Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls контактирајте со нас, ние ќе ви понуди емс превозот надомест за оваа точка. Ако имате прашања за нас или нашите предмети, pls само пратете e-mail на нас, ние ќе ги реши сите проблеми и прашања предизвика за вас. Исто така, Наредби се добредојдени да веледрогерија. Гостинот од 3 земји може да почека paciently за да се добие објект. Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за сите одговори.
за нас
Ние сме добра продавачот за да се верува и да се има 5 години да продаде искуство.

Основни карактеристики

боја:
дијаметар 25mm
Додатоци:
Туш Екранот
Изглед Стил:
Плоштад
Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Фах Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
КИП-303AB-1-8PCS
Отворен Стил:
Зглоб
Рамка Површина По Завршувањето:
Electroplate
Внатрешни Пареа:
No
Фах Форма:
правоаголник
Стакло Дебелина:
6mm
Материјал:
Цинк-Легури
Обликот:
Правоаголни
Тип:
Туш Куќишта
Рамка Стил:
Со Рамка
Туш Лента:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
Clarmonde
Дијаметар:
25mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди