• Обновено
RONGQING Гроздобер Bedels 18*16MM 60pcs/многу Ветерници Замокот Приврзоци Шарм за Накит Одлуки Pingente

RONGQING Гроздобер Bedels 18*16MM 60pcs/многу Ветерници Замокот Приврзоци Шарм за Накит Одлуки Pingente

Buyers rating:
-14 % DEN 497.00
DEN 578.40

Залиха

Производ Големина : 18 * 16 MM
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XM-A3872-011
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
ветерници
Тип:
Приврзоци
Цел:
DIY
1pcs тежина:
2.2 g

Најдобри понуди