• Обновено
Моден Коса Додатоци за коса јаже Жените девојка брошеви Двојно цветни венчиња BD042

Моден Коса Додатоци за коса јаже Жените девојка брошеви Двојно цветни венчиња BD042

Buyers rating:
-24 % DEN 58.00
DEN 76.32

Залиха


*********************************************** *****************************
Моден Коса Додатоци за коса јаже Жените девојка брошеви Двојно цветни венчиња
****************************************************************************
Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Боја : како да се избере
Стил : Headdress цвет,brooch
Цвет дијаметар : 15-16cm (приближно)
Тоа се вклопува и девојка и жена .
Забелешка : ве Молиме оставете порака за да ги споделите со нас која боја сакате,не оставете порака за да побарате од бојата , ние ќе го испрати тоа по случаен избор.
****************************************************************************
Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
BD04200000
Тип:
еластична венчиња

Најдобри понуди