• Обновено
BENZEN Поларизирана Магнет Клип Очила TR 90 Слој очила за сонце Машки Myopia Жени Мажи Очила Рамка Со Црна Случај 9150

BENZEN Поларизирана Магнет Клип Очила TR 90 Слој очила за сонце Машки Myopia Жени Мажи Очила Рамка Со Црна Случај

Buyers rating:
-45 % DEN 1504.00
DEN 2735.52

Залиха

Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Време на испорака околу 10-25 работни дена. Ако предмети се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.BENZEN Поларизирана Магнет Клип Очила TR 90 Слој очила за сонце Машки Myopia Жени Мажи Очила Рамка Со Црна Случај 9150
Превозот И Товарни :
Обично превозот во светот со Кина Пост Воздухопловната.
Ние ќе прогласи предмети како подарок со ниска вредност, било увоз доход и бесплатно е купувачот одговорност.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл.
Ако сте разочарани од објектот, ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални/негативна повратна информација или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6. Но мора да се плус некои товар .
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 дена, по плаќање потврдена.0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3. Сепак, како тешки временски услови, чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.1%
Контактирајте со нас
Австралија
Номинална(време пристигна)
4.7%
Контактирајте со нас
Услуга
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис.

Основни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
BENZEN
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
9150
Стил:
овална
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
52mm
Леќа Ширина:
60mm
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана,Анти-Рефлективен
is_customized:
Yes

Најдобри понуди