• Обновено
Бесплатен превозот 30pc Водороден гас сензор MQ-8 гас senor модул

Бесплатен превозот 30pc Водороден гас сензор MQ-8 гас senor модул

Buyers rating:
-6 % DEN 2369.00
DEN 2520.00

Залиха

висока чувствителност за водород 6.
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка. анти-етанол пареа, ТНГ (нафта и гас), чад пречки 7. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка. двојна сигнал излез (аналоген излез, и TTL ниво излез) 3.
Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори . (Кога излез низок сигнал светлина може да биде директно поврзан микро-контролор) 4. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
ПОВРАТНИ информации
1. повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн. TTL излез валидна сигналот е слаба.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .

Основни карактеристики

Употреба:
гас сензор
Број На Модел На:
MQ-8 гас senor модул
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Тип:
гас сензор

Најдобри понуди

5PCS X ,Фабрика Директни вградени електронски термометар дигитален термометар TPM10 вградени електронски термометри,Бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS X ,Фабрика Директни вградени електронски термометар дигитален термометар TPM10 вградени електронски термометри,Бесплатен

Употреба : ( 1 ) мерење на температурата во внатрешноста и надворешноста на автомобилот( 2 ) мерење на темп�

DEN 437.00 480.00
Брз Слободен Брод 20 милиони широк спектар/далечински растојание водоотпорен тип ултразвучно кои се движат модул/сензор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Брз Слободен Брод 20 милиони широк спектар/далечински растојание водоотпорен тип ултразвучно кои се движат модул/сензор

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Ви благодариме за вашата поддршка ,ви �

DEN 10307.00 11082.24
Тековната Сензор ACS712 30A
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Тековната Сензор ACS712 30A

Производ официјална страница : http : / / robotdyn.com / ~Rf Ou O Меѓународниhttp : / / robotdyn.ru / ~Rf Ou O руската* * * За да до�

DEN 143.52